Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Autorius prabyla apie nežinomus arba pamirštus Lietuvos pramoginio ir sportinio buriavimo pradininkus, dalijasi prisiminimais kaip vystėsi buriavimas.

Knygoje aprašyti klubo „Marinus“ reisai po Baltiją su filosofiniais apmąstymais ir įžvalgomis. Baltija – viena gražiausių ir įdomiausių pasaulio jūrų. Tą geriausiai pastebi žmogus pats buriavęs. Venantui Butkui – buriuotojui ir žurnalistui tai pavyko perteikti.

Kaina 8.00 EUR

Knyga: Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Norėdami įsigyti knygą užpildykite formą.

Gavę Jūsų užsakymą susisieksime su Jumis dėl tikslios kainos (knygos kaina nurodyta be pristaymo išlaidų) bei kitų apmokėjimo detalių.* - privalomi laukai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.