Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Mačiau žaliąjį spindulį

Mačiau žaliąjį spindulį

Mokomajame burlaivyje „Meridianas“ savo karjerą pradėjusio tolimojo plaukiojimo kapitono Eimučio Astiko publicistikos knyga „Mačiau žaliąjį spindulį“ aprėpia daugialypį jūrininkų gyvenimą – nuo laivų valdymo, žmonių santykių jūroje, senųjų tradicijų ir dabarties sankirtų iki įspūdžių, patirtų svetimuose uostuose susidūrus su kitų kraštų bei kultūrų atstovais. Tekstuose minimi įvykiai, žinomi ir jau užmiršti veikėjai bei problemos atspindi ne tik autoriaus patirtį, jo įžvalgas, bet ir plačią pusšimčio metų Lietuvos laivyno panoramą. Persmelkta subtiliu humoru, jūreiviška pasaulėjauta, gausiai iliustruota nuotraukomis ir piešiniais knyga marinistikos gerbėjus veda naujais pažinimo takais.


1961-1969 metais Eimutis Astikas dirbo Klaipėdos prekybos uosto locmanu.

 

Siužetas iš Lietuvos kino kronikos archyvų.

 

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos ir Klaipėdos krašto radijo stoties „RadijoGAMA“ | FM 99 MHz laidoje „Nuo knygų lentynos“ žurnalistas Gediminas Pilaitis – Eimučio Astiko „MAČIAU ŽALIĄJĮ SPINDULĮ. Jūrų kapitono užrašai.“

 

 

Kaina 6.00 EUR

Fotoreportažas
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1248.jpg
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1249.jpg
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1250.jpg
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1251.jpg
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1252.jpg
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1253.jpg
  • Mačiau žaliąjį spindulį-Foto-nr-1247_1254.jpg

Knyga: Mačiau žaliąjį spindulį

Norėdami įsigyti knygą užpildykite formą.

Gavę Jūsų užsakymą susisieksime su Jumis dėl tikslios kainos (knygos kaina nurodyta be pristaymo išlaidų) bei kitų apmokėjimo detalių.* - privalomi laukai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.