Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kormoranai jau atrado ir Klaipėdos uostą

Lietuvoje vis labiau plintantys kormoranai nebeišsitenka Jodkrantės sengirėje, todėl ieško naujų susibūrimo vietų.
Kormoranai jau atrado ir Klaipėdos uostą

Banginiai - ilgų distancijų plaukimo rekordininkai

Banginiai yra pasaulyje bene mažiausiai ištirti jūrų gyvūnai. Studijuoti toli nuo kranto praleidžiančių, retai į vandens paviršių iškylančių gyvūnų elgseną yra sudėtinga. Šiuolaikinės technologijos, kai naudojamasi ant gyvūnų pritvirtintais ilgo
Banginiai - ilgų distancijų plaukimo rekordininkai

Laukia didesni ir dažnesni potvyniai

Baltijos jūros pakrantėje dažniau lįs, pūs vakariniai vėjai, kils vandens lygis, didės potvyniai. Jau pradedamos planuoti milijardus eurų kainuosiančios apsisaugojimo nuo anomalijų priemonės.
Laukia didesni ir dažnesni potvyniai

Pajūrio gamta Baltijos šalių pašto ženkluose

Pašto ženklai unikalūs tuo, kad juose palikti istorijos įspaudai. Ypač įdomūs pajūrio gamtos ir gyvenimo būdą atspindintys pašto ženklai.
Pajūrio gamta Baltijos šalių pašto ženkluose

Jūriniai eksperimentai rankinėmis antenomis

Apie rankines antenas, kurios dar vadinamos virgulėmis, dauguma žmonių turėjome supratimą, kad jos skirtos tik naudingoms iškasenoms, įskaitant vandens gelmių vietas, kasant šulinius, ieškoti.
Jūriniai eksperimentai rankinėmis antenomis

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.