Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Buriuotojai Smiltynėje nebesulaukia jachtklubo atidarymo

Klaipėdos miesto savivaldybė nebežino, ką daryti su Smiltynėje esančiu jachtklubu. Jo rekonstrukcija naudojantis ES paramos lėšas užstrigo.
Buriuotojai Smiltynėje nebesulaukia jachtklubo atidarymo

"Baltijos vienybė" imsis vienyti žvejus

Didžiausia Baltijos jūros žvejų problema tai, kad jie yra suskaldę, nesugeba suformuoti bendros pozicijos skirstant žvejybos kvotas. Jei vieni teikia kokius nors pozityvius siūlymus, kiti puola prieštarauti ir skaldyti. Tokia
"Baltijos vienybė" imsis vienyti žvejus

Marinistinės literatūros akvatorija

Lietuvių rašytojų-marinistų, kūrusių didesnio dėmesio vertus grožinės literatūros kūrinius jūrine tema, mes niekada neturėjome, neturime ir vargu ar kada nors turėsime. Ilgus šimtmečius Lietuva buvo atskirta nuo jūros, o ir
Marinistinės literatūros akvatorija

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.