Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kibirkštys dėl suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos

Dėl nacionalinės reikšmės projekto - Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo statybos tvyro tam tikra įtampa.
Kibirkštys dėl suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos

Žvejys ir jūra - legendos ir tikrovė

Prieš daugelį metų, kai aš ką tik buvau pradėjęs dirbti „Lietuvos žvejo“ redakcijoje, Karklininkų žvejys Martynas Bastionas man papasakojo ne tai legendą, ne tai tikrą atsitikimą, girdėtą iš savo tėvo.
Žvejys ir jūra - legendos ir tikrovė

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.