Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kruizų versle prasideda karštas sezonas

Į Klaipėdą pirmasis kruizinis laivas užsuks tik gegužės 8-ąją. Kituose regionuose kaip tik šiuo metu vyksta karštas kruizų sezonas. Turizmo kompanijos turistus plaukioti su kruiziniais laivais kaip tik šiuo metu
Kruizų versle prasideda karštas sezonas

Ruoniai - Baltijos jūros priekrantės žvejų baubas

Vangiai sprendžiama ruonių problema aktuali ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Žvejai mano, kad ruoniai jiems daro pernelyg didelę ekonominę žalą.
Ruoniai - Baltijos jūros priekrantės žvejų baubas

Žuvininkystės fondo lėšos regionuose išjudino iniciatyvas

Šiuo metu Lietuvoje veikia dešimt žuvininkystės regionų. Klaipėda yra išskirtinis Lietuvos žuvininkystės regionas. Jame yra daugiau žvejybos įmonių ir su žvejyba susietų žmonių daugiau nei bet kuriame kitame Lietuvos mieste
Žuvininkystės fondo lėšos regionuose išjudino iniciatyvas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.