Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Išlaikyti jūrų gyvūnus padeda ir televizoriai

Artėjant pavasariui Lietuvos jūrų muziejus gyvena nerimo nuotaikomis. Kaip teigė Lietuvos jūrų muziejaus Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Nika Puteikienė, kiekvienais metais tenka gydyti ir slaugyti Baltijos pakrantėje rastus nusilpusius
Išlaikyti jūrų gyvūnus padeda ir televizoriai

Lietuvos ir Skandinavijos pakrančių panašumai ir skirtumai

Baltija daugeliu požiūriu išskirtinė jūra. Iš Šiaurės į pietvakarius nusidriekusiame Fenoskandijos žemės lūžyje maišydamiesi telkšo gėli ir iš Šiaurės jūros besiveržiantys sūrūs vandenys.
Lietuvos ir Skandinavijos pakrančių panašumai ir skirtumai

Konkursas

2014 METŲ KLAIPĖDOS MIESTO JŪRINĖS KULTŪROS APDOVANOJIMAS „ALBATROSAS“ Jūrinės kultūros koordinacinė taryba prie Klaipėdos miesto tarybos kviečia siūlyti pretendentus Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimui "Albatrosas" gauti. Apdovanojimo tikslas - pagerbti
Konkursas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.