Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kvotos gilina nesantaiką tarp Baltijos žvejų

Nesurandama Baltijos jūros žvejus tenkinanti kvotų skirstymo sistema. Ta, kurią jau ne pirmą kartą siūlo patys žvejai netenkina Vilniaus valdininkų.
Kvotos gilina nesantaiką tarp Baltijos žvejų

Blyškusis Baltijos gelmių senbūvis

Pažintį su Baltijos vandenų gyvūnų įvairove siūlyčiau pradėti nuo jūros vėžių. Jų kilmė ir išplitimas susijęs su sudėtinga jūros aplinkos raida. Dėl svarbos dugno gyvūnų bendrijai ir žuvų mitybai, biologai
Blyškusis Baltijos gelmių senbūvis

Mykolas Girdvainis - Lietuvos žuvininkystės pionierius

Tarp Pakražančio ir Stulgių yra buvęs nedidelis Išlinų dvarelis. Šiandien retas jas bežino, kad iš čia yra kilęs pasaulinio masto mokslininkas entomologas, ichtiologas, bitininkas ir gamtininkas Mykolas Girdvainis. Savo darbais
Mykolas Girdvainis - Lietuvos žuvininkystės pionierius

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.