Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

"Albatroso" nominacijos dalinsis 10 pretendentų

Šiemet gegužės 17 dieną Smiltynėje, prie "Albatroso" paminklo pirmą kartą bus teikiami jūrinės kultūros apdovanojimai - "Albatroso" statulėlės.

Šišioniškio žvejo dovana pamario žuvų tyrėjui

Netekome garsios pamario krašto asmenybės, gamtos mokslų daktaro Kazimiero Gaigalo. Man su jo asmenybe likę nemažai prisiminimų. Vienas iš jų Bertholdo Beneke knyga "Rytprūsių ir Vakarų Prūsijos žuvys, žvejyba ir
Šišioniškio žvejo dovana pamario žuvų tyrėjui

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.