Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Tiltas į Kuršių neriją: UŽ IR PRIEŠ

Dėl tilto į Kuršių neriją statybos išskiriamos net aštuonios suinteresuotos žmonių grupės. Iš šalies žvelgiant argumentai už tilto statybą yra svaresni.
Tiltas į Kuršių neriją: UŽ IR PRIEŠ

Klaipėdoje startuoja prekyba šviežiomis žuvimis

Gegužės pabaigoje ar birželio pradžioje Klaipėdoje, naujoje vietoje - Danės upės krantinėje, šiauriniame rage, prie "Menų doko" prasidės prekyba šviežiomis žuvimis.
Klaipėdoje startuoja prekyba šviežiomis žuvimis

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.