Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Pokyčiai Lietuvos žuvininkystėje

Dėl pigesnės ir patrauklesnės infrastruktūros, galimybių geriau išrūšiuoti ir parduoti žuvis, dalis Lietuvos žvejų prieglaudos uostu surado Liepoją.
Pokyčiai Lietuvos žuvininkystėje

Jūros skonis prieškario Lietuvoje

Olandų kapitonas de Vizas, pasak vienos Amsterdamo kronikos, 1631 metais skundėsi savo darbdaviams – Olandijos Ost-Indijos kompanijai: "Šunimi pasirūpinama labiau, negu jūreiviu. Geriau aš jau tarnaučiau turkams, negu Kompanijai".
Jūros skonis prieškario Lietuvoje

Perdavė uostą nacistinei Vokietijai

Apie antrąjį nepriklausomos Lietuvos Klaipėdos uosto kapitoną Adomą Daugirdą mažiau žinoma. Klaipėdos uosto kapitono tarnyba jau buvo sukurta, reikėjo tik ją išlaikyti ir vykdyti numatytas funkcijas.
Perdavė uostą nacistinei Vokietijai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.