Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Klaipėdoje startavo kruizinės laivybos sezonas

Klaipėdoje apsilankė pirmasis šį sezoną kruizinis laivas „Costa Pacifica“. Jis atplukdė apie keturis tūkstančius keleivių.  

Geriausi Europos uostai

Tarp geriausių Europos Sąjungos uostų yra ir keli uostai iš Baltijos jūros regiono, o Lietuva tarp 30 Europos valstybių pagal uostų krovą užima 19 vietą.
Geriausi Europos uostai

Tragiška amerikiečių kelionė į Šiaurės ašigalį

Šiaurės ašigalis nuo XV amžiaus vidurio domino geografus ir jūrų keliautojus. Pirmieji bandymai jį pasiekti dažniausiai baigdavosi tragiškai.
Tragiška amerikiečių kelionė į Šiaurės ašigalį

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.