Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Atnaujintas pastatas mena Ventės smuklės šurmulį

Ventės pusiasalyje galima pastebėti daug permainų. Akį traukia atnaujinta Ventės hidrobiologinė stotis ir pusiasalio aplinka. Šalia esantis namelis daug metų atrodė negyvenamas. Jis atgydavo tik atvažiavus ichtiologijos mokslininkams atliekant žuvų
Atnaujintas pastatas mena Ventės smuklės šurmulį

Jūrinis įvaizdis Klaipėdos mieste - našlaitės vietoje

Jūrinio įvaizdžio formavimas Klaipėdos mieste paleistas savieigai, miestas netgi atstumia jūrinius projektus.
Jūrinis įvaizdis Klaipėdos mieste - našlaitės vietoje

Žvejų žiniasklaidos klestėjimas ir skurdas

 Dar niekada Lietuvos žiniasklaidoje nebuvo tiek skirta vietos žvejams.   Kalbantys apie žvejybą žmonės yra melagiai, nes apklausose įvardijama, kad Lietuvoje yra per vieną milijoną žvejų. Save žvejais vadina net
Žvejų žiniasklaidos klestėjimas ir skurdas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.