Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Iš Neptūno archyvo: Jūreiviškos tradicijos, pabiros, humoras

TRADICIJOS Nelsonas ir antpečiai   Garsiausias visų laikų britų admirolas, Jungtinės Karalystės nacionalinis didvyris Horacijus Nelsonas (1758-1805), viename laiške, rašytame tėvui iš elegantiškojo Paryžiaus, pasišaipė iš prancūzų karininkų, mėgstančių mundurus
Iš Neptūno archyvo: Jūreiviškos tradicijos, pabiros, humoras

Žurnalistų klubo "Marinus" idėja Smiltynėje vėl išskleidė sparnus

Prie paminklo „Albatrosas“ žuvusiems jūrininkams ir negrįžusiems laivams Smiltynėje Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įteikė tris „Albatroso“ apdovanojimus.
Žurnalistų klubo "Marinus" idėja Smiltynėje vėl išskleidė sparnus

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.