Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Monako princo Alberto I pomėgis jūrai

Pasaulinio jūros mokslo istorijoje yra vardai žmonių, kurie savo gyvenimą, talentus ir turtus paskyrė jūros gelmių pažinimui. Vienas jų yra Monako Kunigaikštystės princas Albertas I. Jis dėl savo marinistinių pomėgių,
Monako princo Alberto I pomėgis jūrai

Savai jūrai - savą laivyną

Šiomis dienomis pažymimas atkurtos Lietuvos jūrininkų sąjungos 25-metis. Ta proga galime prisiminti garbingą šios organizacijos kūrimosi kelią.
Savai jūrai - savą laivyną

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.