Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Rytprūsių žuvininkystės tyrimų palikimas naudingas ir šiandien

Kuršių marios ir Aistmarės turi panašumų vykdant šiuose vandens telkiniuose mokslinius tyrimus.
Rytprūsių žuvininkystės tyrimų palikimas naudingas ir šiandien

"Inkaras" - pirmasis mūsų jūrinis žurnalas

1928 metų sausyje Lietuvos periodinė spauda praturtėjo nauju žurnalu „Inkaras“. Jo viršelyje nupiešti burlaivis, inkaras ir virš jūros sklandantis albatrosas akivaizdžiai bylojo, kuo žada domėtis naujasis leidinys.
"Inkaras" - pirmasis mūsų jūrinis žurnalas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.