Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Prekyba šviežia žuvimi Klaipėdoje - žvejams ar prekeiviams?

Klaipėdos miesto Tarybos Jūrinių ir vidaus vandenų reikalų komisijos nuolatinės globos dėka Klaipėdoje nors ir lėtai, tačiau juda prekybos šviežia žuvimi paviljono statybą.
Prekyba šviežia žuvimi Klaipėdoje - žvejams ar prekeiviams?

Dėl žuvininkystės žlugdymo kreiptasi į Prezidentę

Dėl žemės ūkio viceministro Ryčio Šatkausko, kuris ir taip jau neva esąs šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės "juodąjame sąraše", Prezidentūra dėl šio pareigūno veiksmų gavo išsamų pranešimą iš Lietuvos žuvininkystės produktų
Dėl žuvininkystės žlugdymo kreiptasi į Prezidentę

Ežerai, kuriuose gyvena menkės

Vienas iš pajūrio gamtos fenomenų yra ežerai su jūriniu vandeniu, augalais ir gyvūnais. Europoje žinomi du ežerai, kur gyvena atlantinės menkės. Tai – unikalūs gamtos paminklai, biologų stebimi kaip gyvosios
Ežerai, kuriuose gyvena menkės

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.