Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Baltijos jūros medūzų mįslė

Lietuvos pajūryje esame regėję pasyviai plūduriuojančių ar ant kranto išplautų nedidelių medūzų. Medūzų rūšinė priklausomybė mokslininkams yra aiški, bet kai kurie jų biologijos ir gyvenimo klausimai Pietryčių Baltijoje ir mūsų
Baltijos jūros medūzų mįslė

Mato Šalčiaus premija - "Marinus" išleistos knygos autoriui

Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos įsteigta Mato Šalčiaus premija už 2013 metus skirta Lietuvos marinistikos žurnalistų klubo "Marinus" išleistos knygos "Buriuotojo svajonės paukštė" autoriui Arnoldui Čaikovskiui.
Mato Šalčiaus premija - "Marinus" išleistos knygos autoriui

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.