Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Centrinis terminalas - kol kas be linijų

Klaipėdos uoste oficialiai atidarytas Centrinis Klaipėdos terminalas - naujausias ir vienas moderniausių keleivių ir krovinių terminalų Baltijos jūros regione.
Centrinis terminalas - kol kas be linijų

Žuvų kvotas galima paskirstyti teisingai

Keletą metų vykstanti kova dėl žuvies kvotų Baltijos jūroje palieka vis skaudesnes pasekmes. Tarpusavyje žvejai nebesutaria, įtarinėja vienas kitą. Priežastis - daugumos žvejų laivai stovi prie krantų ir rūdija, nes
Žuvų kvotas galima paskirstyti teisingai

Plaukiantys ir važiuojantys laivai

Pasaulyje populiarėja laivai amfibijos iki šiol dažniausai naudotos kariniams ir gelbėjimo tikslais. Naujos kartos pramoginiai laivai iki vandens telkinių gali atvažiuoti ne tik ratais, bet ir turi vikšrines važiuokles.
Plaukiantys ir važiuojantys laivai

Kariniame laivyne – beždžionių globėjo etatas

Anglai nepralenkiami senų tradicijų gerbėjai. Jungtinės Karalystės kariniame jūrų laivyne dar nepanaikintas gerai apmokamas jaunesniojo karininko – beždžionių globėjo etatas.
Kariniame laivyne – beždžionių globėjo etatas

Pirmasis žvejų laikraštis pajūryje

1918 metais Lietuvai paskelbus nepriklausomybę, jaunai respublikai buvo dar labai toli iki jūrinės valstybės sukūrimo, tačiau jūreiviška ir žvejiška spauda joje tada nebuvo retas reiškinys. Įdomiausia, kad vienas pirmųjų šios
Pirmasis žvejų laikraštis pajūryje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.