Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Su Rusija išlieka bendradarbiavimas žuvininkystės srityje

Tęsiasi bendros Lietuvos–Rusijos komisijos žuvininkystės klausimams nagrinėti darbo grupių posėdžiai dėl žuvų išteklių atkūrimo, mokslinių tyrimų ir žvejybos reguliavimo bendruose Lietuvos ir Rusijos vandens telkiniuose – Kuršių mariose ir Vištyčio
Su Rusija išlieka bendradarbiavimas žuvininkystės srityje

Inkaras - ne tik vilties simbolis

Inkaras – vienas seniausių ir nuostabiausių žmonijos išradimų, kuris sėkmingai mums tarnauja jau kelis tūkstantmečius. Šiandien nerasite nei vieno Baltijos pajūrio uostamiesčio ar žvejų kaimelio, kurių krantines, aikštes ir skverus
Inkaras - ne tik vilties simbolis

Švyturių diena galėtų tapti visuomenės švente

Kasmet trečią rugpjūčio savaitgalį švenčiama Pasaulinė švyturių diena. Šios dienos renginiai iki šiol Klaipėdoje vykdavo vangokai.
Švyturių diena galėtų tapti visuomenės švente

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.