Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūros ir vėjų pavilioti (Lietuvos jūrinio buriavimo 90-mečiui artėjant)

1926 metų spalio 1 dieną Klaipėdos jūrų skautų burlaivis „Budys“ išplaukė į savo pirmąjį jūrinį plaukiojimą – Liepojon. Taip buvo padaryta pradžia Lietuvos jūriniam buriavimui. Taigi, po dviejų metų švęsime
Jūros ir vėjų pavilioti (Lietuvos jūrinio buriavimo 90-mečiui artėjant)

Po rekonstrukcijos bus pristatomas papuoštas "Meridianas"

Liepos 19 dieną po rekonstrukcijos oficialiai planuojama atidaryti burlaivį "Meridianas". Prie šio burlaivio rekonstrukcijos svariai prisidėjo ir Klaipėdos žuvininkystės vietos veiklos grupė, kurios lėšos - apie 1 mln. litų skirta

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.