Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Piratų respublika Madagaskare

Iki šiol tebėra mįslė, ar iš tiesų XVII amžiaus pabaigoje piratai Madagaskare buvo įkūrę utopinę Libertalijos respubliką.
Piratų respublika Madagaskare

Gustavas Eriksonas ir jo burlaiviai

Beveik prieš 90 metų, kai dar tik buvo bandoma kurti jaunos Lietuvos Respublikos jūrinį prekybos laivyną, pirmą kartą lietuviai išgirdo „burlaivių karaliaus“ Gustavo Eriksono pavardę. Tuometinė Susisiekimo ministerija, tarpininkaujant diplomatams,
Gustavas Eriksonas ir jo burlaiviai

Misija – uoste žadinti lietuviškumą

Ričardas Lučka Klaipėdoje yra vienas iš tų jūrininkų pagal kurį gretinamas nacionalinio Lietuvos jūrų laivyno kapitono įvaizdis.
Misija – uoste žadinti lietuviškumą

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.