Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Iš Lietuvos buriavimo istorijos - "Žalčių karalienės" žygis

Kitais metais sukaks 80 metų, kai Lietuvos buriuotojai pirmą kartą oficialiai ir organizuotai prisistatė savo kolegų tarptautinei bendrijai. Tai įvyko 1935 metų liepos mėnesį nedideliame Švedijos uostelyje Fariosunde (Fårösund) Gotlando
Iš Lietuvos buriavimo istorijos - "Žalčių karalienės" žygis

Buvęs piratas - navigacijos vadovėlio autorius

Knyga „Seaman’s Secrets“ („Jūrininko paslaptys“), išspausdinta 1594 m. Anglijoje, laikoma šiuolaikinių navigacijos vadovėlių pirmtake. Jos autorius – anglų jūrininkas, keliautojas ir kaperis John Davis (1550-1605).
Buvęs piratas - navigacijos vadovėlio autorius

Geležinių monstrų jūrų mūšis

Prieš 150 metų Virdžinijos valstijos (JAV) pakrantėje įvyko pirmasis jūreivystės istorijoje šarvuotų laivų mūšis.
Geležinių monstrų jūrų mūšis

Plaukiojanti žaislų parduotuvė

Anglų rašytojui Čarlzui Dikensui kinietiška džonka, pirmą kartą jūreivystės istorijoje iš Honkongo atplaukusi į Londoną buvo panaši į žaislų parduotuvę.
Plaukiojanti žaislų parduotuvė

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.