Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Iš Lietuvos emigruoja ir jūrininkai

Lietuvos valstybėje gyventi yra negerai, nes iš jos masiškai emigruoja žmonės. Ką reiškia emigruoti vis labiau pradeda justi ir jūrininkai.
Iš Lietuvos emigruoja ir jūrininkai

Šventės akordai su Lietuvos jūrų muziejumi

Jūrų muziejuje – pats karštymetis. Per dieną priimame iki 7 tūkstančių lankytojų. Tuo pat metu intensyviai dalyvaujame specialiuose renginiuose, skirtuose Jūros šventei.
Šventės akordai su Lietuvos jūrų muziejumi

Senieji laivai – uostamiesčių pasididžiavimas ir puošmena

Klaipėdos centre dėmesį vėl traukia atnaujintas burlaivis „Meridianas“. Jūros šventės išvakarėse jis pasipuošė ir naujomis burėmis.
Senieji laivai – uostamiesčių pasididžiavimas ir puošmena

Hanzos burlaiviai - jūrinių švenčių puošmena

Kasmet Klaipėdoje lankydamiesi Jūros šventėje norėtume joje išvysti ir kaip galima daugiau burlaivių, ypač senųjų Hanzos burlaivių, kurie tampa kitų Europos uostamiesčių švenčių puošmenomis.
Hanzos burlaiviai - jūrinių švenčių puošmena

Atslenka „Auroros“ saulėlydis

Legendinis kreiseris „Aurora“ jau nebėra laivas Nr.1 Rusijos kariniame jūrų laivyne, ne revoliucijos paminklas, o tik sena geležis plūduriuojanti Nevoje ir laukianti savo lemties.
Atslenka „Auroros“ saulėlydis

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.