Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Žuvų akcentai Jūros šventėje.

Šiemet Klaipėdoje vykusios jūros šventės simboliu buvo pasirinktos trys žuvys - vėtrungės. Žuvys, o ne inkarai, laivelių modeliai, uostų kranai ar kokie kiti simboliai, kurie artimesni platesniam Klaipėdos uosto verslui.
Žuvų akcentai Jūros šventėje.

Jūros šventės jūriniai akcentai

Po surengtos Jūros renginių 80-mečiui skirtos Jūrų šventės Klaipėdoje vyrauja euforija dėl pavykusio renginio.
Jūros šventės jūriniai akcentai

Iš Neptūno archyvo: jūreiviškos tradicijos, pabiros, humoras

TRADICIJOS Bendras visų pasaulio jūrinių laivynų požymis – tamsiai mėlynos spalvos mundurai, vilkimi kariniuose ir prekybos laivuose. Kodėl jūrininkai pasirinko tokias spalvas savo rūbams gyvuoja bent kelios, kartais net anekdotinės,
Iš Neptūno archyvo: jūreiviškos tradicijos, pabiros, humoras

Gyvūnų terapijai naudoja net... viščiukus

Lietuvos jūrų muziejaus specialistai gilino savo žinias Estijos gamtos harmonijos centre "Equilibre", kuriame stebėjo arklių, šunų, asilų bei mažiau žinomas triušių, ponių ir viščiukų terapijas.
Gyvūnų terapijai naudoja net... viščiukus

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.