Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Suomijos žuvys - Kotkos maretariumo akvariumuose

Tenka pripažinti, kad Jūros muziejų akvariumuose laikomų žuvų kiekis ir rūšys tiesiogiai priklauso nuo šalies ekonominės padėties, muziejaus įstaigos keliamų tikslų ir finansavimo.
Suomijos žuvys - Kotkos maretariumo akvariumuose

Japonų ir nacių „Pragaro laivai“

Japonų laivai Antrojo pasaulinio karo metais pasibaisėtinomis sąlygomis gabeno karo belaisvius ir kalinius priverstiniams darbams.
Japonų ir nacių „Pragaro laivai“

Šimtmečių palikimas jūrininkams

Jūrininkai jo vardą taria su pagarba, nors šis žmogus nė karto nebuvo išplaukęs į jūrą.
Šimtmečių palikimas jūrininkams

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.