Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Burlaivio „Moshulu“ pėdsakais

Keturstiebis barkas „Moshulu“ – vienintelis išlikęs vindžameris, kuris mena denyje brasus tampiusį lietuvį Vytautą Bagdonavičių.
Burlaivio „Moshulu“ pėdsakais

Tragiškas Džono Franklino ekspedicijos likimas

Kanados Vyriausybė neseniai pranešė, kad dar ketveriems metams pratęs Džono Franklino ekspedicijos dviejų laivų, dingusių Arktyje kartu su įgulomis, paieškas.
Tragiškas Džono Franklino ekspedicijos likimas

Švyturys - marinistinės kultūros paminklas

Rozewie švyturys prie Baltijos jūros Lenkijos pakrantėje laikomas technikos, architektūros ir marinistinės kultūros paminklu.
Švyturys - marinistinės kultūros paminklas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.