Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Žvejai gintų šalį nuo agresijos

Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojų asociacija kreipėsi į šalies Prezidentę Dalią Grybauskaitę ir pasiūlė žvejų laivus įtraukti į šalies gynybos jūroje sistemą.
Žvejai gintų šalį nuo agresijos

Burlaivio „Moshulu“ pėdsakais

Keturstiebis barkas „Moshulu“ – vienintelis išlikęs vindžameris, kuris mena denyje brasus tampiusį lietuvį Vytautą Bagdonavičių.
Burlaivio „Moshulu“ pėdsakais

Tragiškas Džono Franklino ekspedicijos likimas

Kanados Vyriausybė neseniai pranešė, kad dar ketveriems metams pratęs Džono Franklino ekspedicijos dviejų laivų, dingusių Arktyje kartu su įgulomis, paieškas.
Tragiškas Džono Franklino ekspedicijos likimas

Švyturys - marinistinės kultūros paminklas

Rozewie švyturys prie Baltijos jūros Lenkijos pakrantėje laikomas technikos, architektūros ir marinistinės kultūros paminklu.
Švyturys - marinistinės kultūros paminklas

Pasiplepėjimai - Baltijos jūros gelmėse

Tiriant vandens gelmių garsus pastebėti įvairaus dažnio virpesiai - garsų mišrainė, kurios žmogaus ausis negirdi. Jautriais hidrofonais įrašytus garsus žmogus gali išgirsti tik gerokai juos sustiprinus.
Pasiplepėjimai - Baltijos jūros gelmėse

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.