Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Uostas - geriausia vieta investicijoms Lietuvoje

Iš Šilutės rajono kilęs Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas Remigijus Žemaitaitis iki šiol Klaipėdos uostą matė tik plaukdamas laiveliu į jūrą. Apie jį šiek tiek žino ir iš brolio, kuris yra
Uostas - geriausia vieta investicijoms Lietuvoje

Miestas atšventė laivo jubiliejų

Šią vasarą danų miestas Svendborgas įvairiais renginiais pažymėjo jam jau 90 metų tarnaujantį laivą „Helge“.
Miestas atšventė laivo jubiliejų

Nuo kamščiatraukio iki sraigto

Daug metų garlaivių varytuvais buvo gremėzdiški ir nepatogūs mentračiai, tvirtinami prie abiejų laivo šonų. 1838 m. Anglijoje buvo nuleistas į vandenį pirmasis pasaulyje sraigtinis garlaivis „Archimedes“
Nuo kamščiatraukio iki sraigto

Ar tikrai aborigenai suvalgė Kuką?

Džeimsas Kukas – viena reikšmingiausių asmenybių geografinių atradimų istorijoje. Jį užpuolė ir suvalgė Havajų salos čiabuviai. Ar tikrai jie taip pasielgė?
Ar tikrai aborigenai suvalgė Kuką?

Ir Lietuvos pajūryje gaudomos krevetės

Lietuvos Baltijos pajūryje aptinkamos krevetės yra svarbus gyvūnų bendrijos dėmuo. Jų sugaunama negausiai ir nėra didelės. Virtos krevetėmis galima paįvairinti vakarėlio gamtoje valgiaraštį.
Ir Lietuvos pajūryje gaudomos krevetės

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.