Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Žvejybos sezonas ir vėl su prievartos kartėliu

Valdžia per pastaruosius metus nepadarė nieko, kad mažėtų įtampa tarp Klaipėdos jūrų žvejų ir Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono valdytojų dėl privalomo menkių pardavimo.
Žvejybos sezonas ir vėl su prievartos kartėliu

Ypatingas muziejus Danijoje

Esbjergo žuvininkystės ir jūrų muziejus yra vienas labiausiai turistų lankomų vietų Danijoje.
Ypatingas muziejus Danijoje

Bėdų persekioto garlaivio likimas

1858 metų pradžioje Londone buvo nuleistas į vandenį didžiausias XIX-ojo amžiaus garlaivis „Great Eastern“, kurį dėl jį persekiojusių bėdų vadino nelaimingu gigantu.
Bėdų persekioto garlaivio likimas

Žvilgsnis į jūros gelmes iš „Challenger“

1872 metais iš Portsmuto į mokslinę ekspediciją išplaukęs laivas „Challenger“ padėjo pamatus šiuolaikinei okeanografijai.
Žvilgsnis į jūros gelmes iš „Challenger“

Undinių skulptūros - ir žavi, ir šokiruoja

Pasaulyje yra beveik 160 skulptūrų, kuriose vaizduojamos iki pusės apnuogintos undinės. Jūrų deivės skulptūrą planuojama pastatyti ir Klaipėdoje.
Undinių skulptūros - ir žavi, ir šokiruoja

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.