Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Eksperimentinė krabų žvejyba Barenco jūroje

Klaipėdietis jūrų kapitonas Viktoras Vlasenko su nostalgija prisimena pirmąją lietuvišką krabų žvejybos ekspediciją į Barenco jūrą. Dėl šios ekspedicijos iškeltas skandalas, kad joje dalyvavo mažiau nei du trečdaliai Lietuvos ir
Eksperimentinė krabų žvejyba Barenco jūroje

Lenkijoje žvejų sutiksi ir Mikalojaus Koperniko mieste

Fromborkas – ramus miestelis šiaurės Lenkijoje, stovintis ant Vyslos įlankos kranto.
Lenkijoje žvejų sutiksi ir Mikalojaus Koperniko mieste

Pataikavimas visuomenei pražudė laivą

Ši istorija yra geras pavyzdys, kad dauguma nėra teisi prieš specialistų nuomonę. Nors ji nutiko seniai išliko aktuali ir mūsų dienoms.
Pataikavimas visuomenei pražudė laivą

Iš Neptūno archyvo: jūreiviškos tradicijos, pabiros, humoras

Jūreiviškos besnapės istorija Daugelyje šalių karinio laivyno jūrininkai nešioja ypatingos formos galvos apdangalus – besnapes. Kaip ir kodėl jos atsirado? Istoriniai šaltiniai tvirtina, kad pirmosios besnapės atsirado Rusijoje. Jų pirmtakė

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.