Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Pionerskas taps Kaliningrado srities pramogų rojumi

Jau kurį laiką kalbama, kad Klaipėdos kaimynystėje atsiras naujas konkuruojantis kruizinis uostas. Jį ketinama pastatyti Kaliningrado srities Pionersko mieste, kuris yra vos už 150 kilometrų nuo Klaipėdos.
Pionerskas taps Kaliningrado srities pramogų rojumi

Žvejai išmoko austi kilimus

Vokietijos Volgasto (Wolgast) miesto istorijos muziejuje jau daug metų eksponuojama unikali kolekcija – šio krašto žvejų rankomis rišti kilimai iš avies vilnos.
Žvejai išmoko austi kilimus

Uosto tarnybų veikloje būta džiugių akimirkų

Anksti tapęs jūrų kapitonu plateliškis Arvydas Aleksas Narmontas gyvenime nebijojo imtis atsakomybės pačiais sunkiausiais atvejais. Šiuo metu A.Narmontas jau baigė tarnybą Uosto kapitono tarnyboje. Bet prieš tai jis tapo Klaipėdoje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.