Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Pajudės Pauosčio kelyno rekonstrukcija

Netrukus bus pradėta vykdyti dėl dalies Girulių miško kirtimo ilgai strigusi Pauosčio kelyno rekonstrukcija. Šiuo metu jau paskelbtas rangovo paieškos konkursas.
Pajudės Pauosčio kelyno rekonstrukcija

Žvejai noriai prekiauja žuvimis

Yra didžiulė tikimybė, kad Klaipėdoje atsiras prekybos šviežia žuvimi alėja pagal Danės upę nuo Pilies tilto iki žiočių.
Žvejai noriai prekiauja žuvimis

Baltijos pajūris nusėtas mažais uosteliais

Teoriškai Lietuva prie Baltijos jūros turi du uostus, praktiškai tik vieną - Klaipėdą, nes Šventosios su perbrendamu laivybos kanalu jūrų uostu laikyti negalima. Užtat kitose Baltijos jūros šalyse nedidelių uostelių
Baltijos pajūris nusėtas mažais uosteliais

Lietuvos "Nepriklausomybė" kaimynų sutikta kukliai

Lietuvoje skambiai pristatytas "Independence" laivo atplaukimas kitose regiono šalyse turėjo mažai atgarsio.
Lietuvos "Nepriklausomybė" kaimynų sutikta kukliai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.