Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Buvęs Klaipėdos pasididžiavimas - Juodojoje jūroje

Du iš penkių laivų, kurie buvo įtraukti į "Guinesse" rekordų knygą, kaip didžiausi geležinkelių keltai, šiuo metu plaukioja Juodojoje jūroje ir aptarnauja įvairias linijas tarp Ukrainos, Gruzijos, Turkijos, Rumunijos.
Buvęs Klaipėdos pasididžiavimas - Juodojoje jūroje

Jūros šventės tapo jūriškesnės, bet tobulinti yra ką

Bene pirmą kartą į Jūrinės kultūros koordinacinę tarybą prie Klaipėdos miesto tarybos susibūrusi jūrinė bendruomenė analizuodama praėjusią Jūros šventę neberado ką galima būtų kritikuoti, nors tobulinti yra ką.
Jūros šventės tapo jūriškesnės, bet tobulinti yra ką

Pirmoji lietuviška knygelė apie Klaipėdos krašto žuvininkystę

1923 m. rugpjūtį inspektorius Andrius Rondomanskis (Randomonis) iš Kauno buvo pasiųstas į naujai prijungtą Klaipėdos kraštą įvertinti ūkio būklės ir žuvininkystės galimybių. Po šios išvykos buvo parašyta knygelė "Mažosios Lietuvos
Pirmoji lietuviška knygelė apie Klaipėdos krašto žuvininkystę

Jūros šventė - be žvejų

Žvejai nori dalyvauti Jūros šventėje
Jūros šventė - be žvejų

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.