Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Žvejų žūtis sukėlė daug mįslių

Spalio 24-ąją Baltijos jūroje dingę du V.Bogužo įmonės žvejai pakvietė diskusijai, kad nelaimę galėjo prišaukti prikabūs ir nesibaigiantys žvejų tikrinimai.
Žvejų žūtis sukėlė daug mįslių

Liepojos uostas didina konkurenciją Klaipėdai

Kai daugelis kompanijų Baltijos ir Šiaurės jūrose dėl papildomų kuro reikalavimų uždarinėja keltų linijas, "Stena Line" Latvijoje jas atidarinėja.
Liepojos uostas didina konkurenciją Klaipėdai

Lietuvos "Nepriklausomybė" kaimynams euforijos nesukėlė

Lietuvos virsmas dujų importo šalimi jūros keliu liko nepastebėtas ne tik Rusijos Kaliningrado srities žiniasklaidoje, bet ir Baltarusijoje, netgi Danijos jūrinėje žiniasklaidoje.
Lietuvos "Nepriklausomybė" kaimynams euforijos nesukėlė

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.