Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Nidoje ir Juodkrantėje bus žvejų laivų ištempimo vietos

Nidoje ir Juodkrantėje bus įrengtos žvejų laivų ištempimo iš jūros vietos. Tai pigiausias žvejų laivų laikymo pajūryje problemos sprendimo būdas.
Nidoje ir Juodkrantėje  bus žvejų laivų ištempimo vietos

Lietuvos jūroje trūksta valstybės suvereniteto

Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo praėjus daugiau kaip 20 metų ne visos valstybės teritorijos dar įteisintos.
Lietuvos jūroje trūksta valstybės suvereniteto

Ir Lietuva veisia Europos ungurius

Mūsų šalies žuvininkystės specialistai pateikė ataskaitą ir pranešimą apie europinių ungurių  išteklius ir žvejybą Lietuvoje 2013-2014 metais.
Ir Lietuva veisia Europos ungurius

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.