Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Įsigalioja vieningas žuvų ženklinimas

Europos Komisija įveda vieningą žuvų produkcijos ženklinimo sistemą. Ji įsigalioja nuo 2014-ųjų, tai yra šių metų gruodžio 13 dienos.
Įsigalioja vieningas žuvų ženklinimas

Seimas žuvininkystėje palieka chaosą

Seime turėjo būti svarstomi žvejybos kvotų paskirstymo principai Baltijos jūroje, kur aiškinamuosiuose raštuose nevengta žodžio - korupcija. Tačiau daugumai nesigilinus į klausimo esmę Seimo nariai net nesiėmė jo svarstyti.
Seimas žuvininkystėje palieka chaosą

Paukščiai - kelionių Skandinavijos šalyse palydovai

Kelionė aplink šiaurinę Baltiją gamtininkui suteikia daug gražių akimirkų. Skirtingi krantai su įvairialype gamta. Čia tarpsta įvairios jūros ir pajūrio sparnuočių rūšys. Paukščius pažinojau, bet ne tiek kad laisvai skirti
Paukščiai - kelionių Skandinavijos šalyse palydovai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.