Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Seimas naikina monopoliją žuvininkystėje

Seime priimta Žuvininkystės įstatymo pataisa dėl žuvų kvotų skirstymo. Ji naikina Lietuvoje dvejus metus egzistavusią monopoliją. Seime dar ieškoma kabliuko kaip sugriauti daugumai žvejų palankią įstatymo pataisą.
Seimas naikina monopoliją žuvininkystėje

Vaiduokliai plaukioja ir per Kalėdas, Naujametę naktį...

Naujieji metai visada susieti su tam tikra simbolika, legendomis, mistika ir tarsi ore tvyrančiu klausimu - o kas laukia ateinančiais? Jūrinėje srityje bene daugiausiai mistikos yra istorijose apie laivus vaiduoklius,
Vaiduokliai plaukioja ir per Kalėdas, Naujametę naktį...

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.