Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kada atsirado ro ro tipo laivai?

Šiuolaikiniai „ro-ro“ tipo laivai, skirti gabenti ratinę techniką jūros keliais, „gimė“ kartu su Kryžiaus žygių pradžia.
Kada atsirado ro ro tipo laivai?

Klaipėdoje apsigyvenusi undinėlė turi seserų Baltijoje

Sausio 15-ąją Klaipėdoje oficialiai pristatyta Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla dėka į Danę atplaukusi undinėlė.
Klaipėdoje apsigyvenusi undinėlė turi seserų Baltijoje

Laivų statyba Baltijos žvejų gyvenvietėse

Laivų statyba žvejų gyvenvietėse turi senas tradicijas. Paprastas pakrančių valtis žvejai statydavosi patys. Vadovauti didesnio laivo statybai jie kviesdavosi specialistą iš miesto, o medžio ir metalo darbus atlikdavo vietiniai meistrai
Laivų statyba Baltijos žvejų gyvenvietėse

Клайпедская русалка имеет сестры в Балтийском море

15 января Литовская морская академия в Клайпеде возле реки Дане официально представила скулптуру русалки
Клайпедская русалка имеет сестры в Балтийском море

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.