Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Žvejai laimi kvotų skirstymo teismus

Baltijos jūros žuvininkystėje yra susidariusi tokia situacija, kai dėl netinkamo žuvininkystės administravimo, valdininkų klaidų mokesčių mokėtojų sąskaita ateityje gali tekti mokėti didžiules kompensacijas žvejams.  
 Žvejai laimi kvotų skirstymo teismus

Gaivins laivyba Ukrainos mirties upėje

Vandens transporto specialistai analizuos, kaip atgaivinti kažkada Baltijos ir Juodąją jūrą jungusią vandens transporto magistralę E-40 nuo Lenkijos Gdansko iki Ukrainos Chersono miesto.
Gaivins laivyba Ukrainos mirties upėje

„Rambynas“ skubėdavo į pagalbą

Prieš 50 metų ekranuose pasirodė Lietuvos kino studijos dokumentinis filmas „Aš – „Rambynas“, kurį sukūrė operatorius ir režisierius Algirdas Araminas (1931-1999). Tai buvo pirmas ir, ko gero, paskutinis lietuviškas filmas,
„Rambynas“ skubėdavo į pagalbą

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.