Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūra taps labiau prieinama

Seime netrukus bus tvirtinamas Lietuvos teritorijos bendrasis planas, kuris bus papildytas jūrinių teritorijų dalimis. Tai leis Lietuvai žymiai geriau pasinaudoti jūros ištekliais.   
Jūra taps labiau prieinama

Barselonos uostas – pavyzdys Klaipėdai

Klaipėdos uosto direkcijos atstovų apsilankymo Ispanijos Barselonos ir Valensijos uostuose metu dar kartą įsitikinta, kokios svarbios yra investicijos uostams vystyti.
Barselonos uostas – pavyzdys Klaipėdai

Jūreiviškos istorijos iš Neptūno archyvo

Jūreivystės istorija turtinga įvairiausiais nutikimais, kurie kelia nuostabą, susidomėjimą, o kartais priverčia nusišypsoti.
Jūreiviškos istorijos iš Neptūno archyvo

Video ir fototechnikos konkursas

2015-02-18   Pranešimas internetinėje svetainėje „Albatrosas.lt“   Įvyko Video ir fototechnikos pirkimo konkursas Mažos vertės pirkime (apklausoje) BVPŽ kodas – 39600000.   Nugalėtoju pripažintas ir pirkimo sutartis pasirašyta su UAB

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.