Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Barselonos uostas – pavyzdys Klaipėdai

Klaipėdos uosto direkcijos atstovų apsilankymo Ispanijos Barselonos ir Valensijos uostuose metu dar kartą įsitikinta, kokios svarbios yra investicijos uostams vystyti.
Barselonos uostas – pavyzdys Klaipėdai

Jūreiviškos istorijos iš Neptūno archyvo

Jūreivystės istorija turtinga įvairiausiais nutikimais, kurie kelia nuostabą, susidomėjimą, o kartais priverčia nusišypsoti.
Jūreiviškos istorijos iš Neptūno archyvo

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.