Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūreiviškos istorijos iš Neptūno archyvo

Ne vienerius metus renku įdomius ir spalvingus jūreivystės istorijos faktus. Tikiuosi, kad tuos, kurie myli jūrą ir visa tai, kas su ja siejasi, sudomins šios pabiros iš Neptūno archyvo.
Jūreiviškos istorijos iš Neptūno archyvo

Premjero paremta idėja įgyja vis didesnę prasmę

Šiemet gegužę per Europos jūros dieną antra kartą prie “Albatroso” paminklo, skirto išplaukusiems ir negrįžusiems jūrininkams, bus teikiamos “Albatroso” skulptūrėlės.

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.