Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Klaipėda ir Valensija - panašūs pagal konteinerių terminalus

Apsilankymas Ispanijos Valensijos MSC grupės terminale privertė pasianalizuoti, o kaip atrodo Klaipėdos uostas tarp kitų „Terminal InvestmentLimited“ terminalų Europoje.
Klaipėda ir Valensija - panašūs pagal konteinerių terminalus

Jūrų kapitonai prisimena buriavimus

Klaipėdos universiteto mokomajame burlaivyje “Brabander” vykęs jūrų kapitonų klubo narių susitikimas sukėlė daug prisiminimų, kurie susieti su jūrininkų buriavimu.
Jūrų kapitonai prisimena buriavimus

Burlaivių deniuose vaikai virto vyrais

Iš laivų berniukų jūrines tradicijas turinčioje Didžiojoje Britanijoje išaugo žymių jūrininkų, netgi admirolų.
Burlaivių deniuose vaikai virto vyrais

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.