Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Keltų rinkliavos neatvestų naujų laivų

Pastaruoju metu aštriau iškyla klausimas – ar reikėjo statyti naują keleivių ir krovinių terminalą centrinėje uosto dalyje, jei naujų linijų į Klaipėdą nepavyksta pritraukti.
Keltų rinkliavos neatvestų naujų laivų

Lietuva kurs žuvų veisimo laboratoriją

Aleksandro Stulginskio universitete Kaune kuriama žuvų auginimo laboratorija arba vadinamasis akvakultūros sistemų kompleksas.
Lietuva kurs žuvų veisimo laboratoriją

„Quantum of the Seas“ – laivas, kuris stebina

Kompanija Royal Caribbean pasaulį nustebino nauju didžiuliu kruiziniu laineriu „Quantum of the Seas“. Daugeliui laive siūlomų inovacijų ir pramogų tinka epitetas „pirmą kartą“.
„Quantum of the Seas“ – laivas, kuris stebina

Dramos Skagerake atgarsiai Klaipėdoje

Savo archyvą radau keliasdešimties metų senumo užrašus, kurie primena mūsų jūreivių parodytą jautrumą ir drąsą teikiant pagalbą jūroje.
Dramos Skagerake atgarsiai Klaipėdoje

Povandeninė fotografija prieš 50 metų ir dabar

Lygiai prieš 50 metų prasidėjo povandeninės fotografijos klestėjimo laikotarpis. Tam impulsą davė pradėti rengti povandeninių nuotraukų konkursai.
Povandeninė fotografija prieš 50 metų ir dabar

Audrius Pauža: Nė vieno Jūsų neatiduosiu

Audrius Pauža   Lengva pasakyti – perkrautas vienas ar kitas milijonas tonų. Bet kiek reikia pastangų, kad tą milijoną surastum, atvežtum, perkrautum. Ir tai darytum profesionaliai, tvarkingai, kaip tai daro

Uosto knechtas

Vytautas Grubliauskas   Gerbiu KLASCO kaip pagrindinį Klaipėdos uosto knechtą. Ir jei uostas yra visos valstybės knechtas, jos ekonomikos garvežys, tai KLASCO pati gražiausia to knechto viršūnė.    

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.