Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kuba jūrininkams ir pažįstama, ir nauja šalis

Jūrų kapitonų klube susiformavo tradicija, kad iš reisų grįžę jūrų kapitonai pasakoja apie aplankytas šalis, plaukiojimus.
Kuba jūrininkams ir pažįstama, ir nauja šalis

Atostogos – kanaluose ir upėse

Anglijoje, Olandijoje ir kitose šalyse populiarėja vandens turizmas išsinuomotais laiveliais plaukiant kanalais ir upėmis. Tokį turizmo būdą jau išbandė ir klaipėdiečiai.  
Atostogos – kanaluose ir upėse

Kur išbarstyti jūrininkų pelenus?

Klaipėdoje išlieka aktuali problema, kur išbarstyti mirusių žmonių, kurie išreiškė paskutinę valią susilieti su jūra, pelenus.
Kur išbarstyti jūrininkų pelenus?

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.