Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Legendinis lenkų karo laivas "Blyskawica"

Sunku šiandien būtų įsivaizduoti Kosciuškos aikštę ir Pajūrio bulvarą Gdynėje be čia prigludusio lenkų minininko „Błyskawica“ („Žaibas“) silueto.
Legendinis lenkų karo laivas "Blyskawica"

Jūrinės tatuiruotės - muziejaus eksponatai

Ne taip dažnai išvysi jūrines tatuiruotes. Nors tatuiruotės skirtos demonstruoti viešai, bet dalis jų yra labai intymios kūno detalės.
Jūrinės tatuiruotės - muziejaus eksponatai

Kranto piratai

Vadinamieji „kranto piratai“ atsirado gilioje senovėje. Jų grobiu tapdavo pakrantėse nuskendusių laivų jūreiviai ir jų krovinys.  
Kranto piratai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.