Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Laivų pavadinimuose – vien paukščiai

Renkant laivų pavadinimus juose dažniausiai užfiksuoti žymūs žmonės, miestai, vietovės, tačiau yra ir išskirtinių pavadinimų laivų.
Laivų pavadinimuose – vien paukščiai

Paminklas kapitonui su inkaru

Jei pavyktų, Uosto direkcija dar šiemet norėtų pastatyti paminklą pirmajam Klaipėdos jūrų uosto kapitonui Liudvikui Stulpinui. Pagrindinė idėja yra tokia, kad paminklas būtų arti vandens, o kapitono L.Stulpino žvilgsnis būtų
Paminklas kapitonui su inkaru

Apie uostą – pluoštas gražiausių nuotraukų

Uosto direkcijos nuotraukų konkurso „Klaipėdos uostas mano akimis“ apdovanojimai atidarė ir naują ekskursijų po Klaipėdos uostą sezoną.
Apie uostą – pluoštas gražiausių nuotraukų

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.