Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Klaipėdos uoste – naujas konteinerių centras

Su iki šiol ilgiausiu į Klaipėdos uostą įplaukusio 324,8 metrų ilgio konteinerinio laivo „MSC Charleston“ apsilankymu atidarytas „Klaipėdos Smeltės“ konteinerių paskirstymo centras (HUB-as). 
Klaipėdos uoste – naujas konteinerių centras

Organizuodama gelbėjimą jūroje valstybė klydo

Buvęs Jūrinio gelbėjimo koordinacinio centro vienas iš vadovų Vilius Kaunietis yra įsitikinęs, kad tai kas vyko lėktuvui „An-2“ nukritus į jūrą, yra netinkamai reorganizuotos  gelbėjimo sistemos pasekmė.
Organizuodama gelbėjimą jūroje valstybė klydo

Vyksta žuvų veisimo metas

Sušilus orams ir atšilus vandenims daugelyje vietų Lietuvoje į vandenį išleidžiamos paaugintos žuvelės. Pranešama, kad Žuvininkystės tarnyba įveisė jau daugiau nei 2,3 mln. vnt. europinių ungurių jauniklių į daugiau nei
Vyksta žuvų veisimo metas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.