Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Klaipėdoje – 56-oji Jūros šventės banga

Nuo liepos 24-osios Klaipėdą užliejo Jūros šventės bangos bei baltos laivų burės. Tarp daugybės skirtingo žanro renginių – gražios ekologiškos iniciatyvos, kuriomis skatinama gražinti ir švarinti savo miestą.
Klaipėdoje – 56-oji Jūros šventės banga

Atominiai ledlaužiai – Rusijos galios simboliai

Rusija pirmauja pasaulyje pagal atominių ledlaužių kiekį, nes jokia kita šalis pasaulyje neturi atominių ledlaužių. Taip yra todėl, kad Rusija turi bene daugiausiai lediniuotų vandenų.
Atominiai ledlaužiai – Rusijos galios simboliai

Rengiama knyga „Baltų chalatų reisai“

         Lietuvos laivybos istorijoje yra su laivynu susieta grupė žmonių apie kurių darbus mažai arba beveik nieko nežinoma. O jog buvo laikas, kai Lietuvos laivuose vienu metu nuolat dirbdavo apie
Rengiama knyga „Baltų chalatų reisai“

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.