Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Pirmoji moteris apkeliavusi aplink Žemės rutulį

Beveik prieš 250 metų pirmojoje prancūzų ekspedicijoje aplink pasaulį dalyvavusi Jeanne Baret tikriausiai yra pirmoji moteris apkeliavusi aplink Žemės rutulį. Ši moteris, kilusi iš vargingos šeimos, nebuvo nei mokslininkė, nei
Pirmoji moteris apkeliavusi aplink Žemės rutulį

Į Baltiją sugrįžo taurieji senbūviai

Neįprastos sandaros ir savito gyvenimo būdo eršketai niekada nestokojo dėmesio, bet jau kurį laiką nyko. Naujausi tyrimai ir ryžtingi žuvivaisininkų žygiai teikia vilčių. Po trijų dešimtmečių pilkieji upių milžinai sugrįžta.
Į Baltiją sugrįžo taurieji senbūviai

Žvejų priešams kormoranams – nerami lemtis

Žvejų priešais dėl gausiai „žvejojamų“ žuvų tapę kormoranai patys bus pradėti naikinti. Didžiojo kormorano populiacija Lietuvoje pagal aplinkos apsaugos priemones reguliuojama nuo 2005 metų.
Žvejų priešams kormoranams – nerami lemtis

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.