Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Dorių buriavimo maratonai Atlante

Bekraštes vandenynų platumas galima įveikti ir paprasčiausia žvejų dore, jei tik jūreiviui netrūksta drąsos.
Dorių buriavimo maratonai Atlante

Paslaptingo autoriaus „Mirusiųjų laivas“

Vokietijos Gutenbergo leidykla gavo romano rankraštį, pasirašytą nieko nesakančia pavarde – B.Travenas. Romanas tapo labai populiarus, o jo autorystė sukėlė daugybę spėlionių.
Paslaptingo autoriaus „Mirusiųjų laivas“

Projektas, sulaukęs pagyrų ir Seime

Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje vyko baigiamasis projekto „Bendradarbiavimo su Baltijos jūros regiono valstybėmis galimybės“ ir knygos „Žvejybos tradicijos Baltijos jūros regione“ pristatymas.
Projektas, sulaukęs pagyrų ir Seime

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.