Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Sankryžos statyba – ir Uosto direkcijos nuopelnas

Rugsėjo 30-ąją Klaipėdos miesto savivaldybė oficialiai planuoja atidaryti rekonstruotą Baltijos prospekto ir Minijos gatvės sankryžą. Ji buvo pastatyta Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos lėšomis.
Sankryžos statyba – ir Uosto direkcijos nuopelnas

Pranciškaus Jurgučio verslas uoste išgaravo

Jau bankrutavo arba bankrutuoja visi buvę Pranciškaus Jurgučio uosto ir statybų verslai. Šiuo metu iš Lietuvos ekonominio akiračio išsitrina paskutinieji buvusio verslininko Pranciškaus Jurgučio verslo likučiai – bankrutuoja šalia uosto
Pranciškaus Jurgučio verslas uoste išgaravo

Dorių buriavimo maratonai Atlante

Bekraštes vandenynų platumas galima įveikti ir paprasčiausia žvejų dore, jei tik jūreiviui netrūksta drąsos.
Dorių buriavimo maratonai Atlante

Paslaptingo autoriaus „Mirusiųjų laivas“

Vokietijos Gutenbergo leidykla gavo romano rankraštį, pasirašytą nieko nesakančia pavarde – B.Travenas. Romanas tapo labai populiarus, o jo autorystė sukėlė daugybę spėlionių.
Paslaptingo autoriaus „Mirusiųjų laivas“

Projektas, sulaukęs pagyrų ir Seime

Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje vyko baigiamasis projekto „Bendradarbiavimo su Baltijos jūros regiono valstybėmis galimybės“ ir knygos „Žvejybos tradicijos Baltijos jūros regione“ pristatymas.
Projektas, sulaukęs pagyrų ir Seime

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.